Број на оглас: 2814016
Објавен на: 26.02.2020, 08:09
1 / 10

ПВЦ Врати и прозори (изработка и монтажа по поволни цени)

15 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Изработка и монтажа на ГЕРМАНСКИ пвц и алуминиумски прозори и врати, како и профили со дрво,сива и антрацит боја, венецијанер, надворешни ролетни и комарници. ГЕРМАНСКИ ОКОВ - 30 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
За секоја информација ви стојам на располагање.

Контакт лице: Мирче