Број на оглас: 2813762
Објавен на: 08.07.2019, 14:53
1 / 2

Luf maser za alfa 147mjet-140konja

40 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
147-140konja
Tип на делови:
Издувниот систем / турбо

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Ispraven.