Број на оглас: 2813477
Објавен на: 20.07.2018, 09:43
1 / 4

VW VolkswageN Gof 4_ 1.9 TDI *KlimA* **

2.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reg. do 6- - februar - 2019 g. - ima klima --- klimata raboti - 4 - novi gumi - perfekten motor - servisiran - ------ 078 - 408 - 486 -