Број на оглас: 2813311
Објавен на: 16.01.2020, 13:12
1 / 9

SHITET BANESA !!! Se prodava stan !!!

34.100 € Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
88 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Повеќе од 3 балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Ul Velko Vlahovic 14/12

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan 88 m 2 stanot raspolaga so dve spalni kupatilo i malo WC spajz kujna so trpezarija i dnevna soba i golem hodnik se naoga na treti sprat.Stenotse naoga kaj benziskata Deniz petrol ..
Stanot se prodava prazen !!!
cena 34.100 eura