Број на оглас: 2812912
Објавен на: 28.09.2019, 07:25
1 / 10

MERCEDES E 220 CDI 2000GOD 105 KW VO TOP SOSTOJBA

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E 220 CDI 2000GOD 105KW VO TOP SOSTOJBA
LICE ZA KONTAKT NASTE TEL. 075771880
SAMO NA TELEFON ODGOVARAM