Број на оглас: 2812310
Објавен на: 28.03.2020, 17:34
1 / 5

Vënd 2581m2 në dalje të qyetit

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2581 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Vëndi gjendet 200-300 metra sipër fabrikës sera zona e quajtur zagrada në hyrje të fsh.Raven.Vëndi ka dokumentacion pronësie dhe dalje në rrugë,është i përshtatshëm për ndërtim ose punim.