Број на оглас: 2812254
Објавен на: 12.08.2018, 14:25
1 / 1

ddr3 2x4gb 2400MHz Kingston HyperX

4.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


prodavam ddr3 2x4gb na 2400Mhz Kingston HyperX plocki isti kako na slikata