Број на оглас: 2812099
Објавен на: 06.08.2018, 14:43

Се продава стан на приземје

5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
55 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Велко Влаховиќ 154

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан повеке информации на Viber 078389830