Број на оглас: 2811969
Објавен на: 21.01.2019, 16:31
1 / 5

ZMAJ 135

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Zmaj 135 proizveden 1995 godina za podetalni informacii na 071 970 465. Ekstra cena za ekstra masina pred sezona. Moze zamena.