Број на оглас: 2811931
Објавен на: 17.05.2019, 19:48
1 / 12

NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 4x4

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nissan
Модел:
X-Trail
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NISSAN X-TRAIL 2,2 DCI 4X4 DPF 2006GODINA 100 kw EURO 4
registracija do 14.09.2019 Nissan motor so Lance
So servisna kniska original kilometraza
tel 070 232 956