Број на оглас: 2810977
Објавен на: 05.08.2019, 16:18
1 / 1

Se izdavaat: Stan,studja, blisku do centar so parking

10 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3,5
Квадратура:
65 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2011
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
Тераса + 2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Dame Gruev 106

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Sezonski ceni
Apart br 1 20-40 eur od den ,25m2
Apart br 2 25-50 eur od den ,35m2
Apart br 3 25-70 eur od den ,65m2

Se izdava stan vo CENTAR DELUX so dve spalni sobi,dneven prestoj so kujna,trpezarija ,toalet i terasa. Cena od 30-90 eur ,50m2.

NEW APARTMENTS **** DELUX **** CENTER
FOR THE FIRST TIME THIS YEAR .300 m from the lake and center.
Apartments are equipped with the new EXTRA techniques are now unpacked and everything else is also new.
The apartments range in size:
No. 1 25m2 20-35 eur
No .2 35m2 25-50 eur
No ,3 65m2 25-70 eur

- No.2 35 m2. doble bed sofa chair
-No 1. 25 m2. double bed french bed chair
-No 3 two bedroom + living room
BOTH ARE EQUIPPED:
Bathroom-toilet-top
Terrace with table chairs and umbrella- Mini kitchen TOPDining table with chairsA refrigerated
TV-LCD TUNERDIGITAL 32 "LV83 * G
Digital cable with 80 programs
Air-conditioning--WIFI PARKINGSPECIAL exclusive ENTRY
HYGIENE high-RAINBOW
Services 24/7SPECIAL SERVICE: beach towels, cleaning and change of sheets and towels, washing machine, iron, ironing
Location: View on map. Or intersections Walk tourist Dame Gruev 106

НОВИ СТУДИА-ГАРСОЊЕРИ-или АПАРТМАНИ****DELUX****ЦЕНТАР
.300 m od ezero i centar
АПАРТМАНИТЕ СЕ СО ГОЛЕМИНА
Бр.1 од 25м2 .бр.2 со 35м2 бр.3 со 65м2
- бр2 35 м2. двокреветен лежај+тросед+фотелја(на спуштање)
-бр1. 25 м2 .двокреветен фран. лежај+фотелја(на спуштање)
-бр. 3- 65м2 со две спални,купатило со машина за перење алишта,дневна,трпезарија,кујна и балкон.
СЕ ОПРЕМЕНИ:
-TOALET KUPATILO-TOP-TERASA so masa i stolici. -KUJNA-TOP.-TRPEZARISKA MASA SO STOLICI.-FRIZIDER.-TVLCD-TUNERDIGITAL,32"LV83*G-KABLOVSKA 80 PROGRAMI-KLIMATIZIRANO.-WIFI
-PARKING-POSEBEN EKSKLUZIVEN VLEZ
-HIGIENA NA VISOKON NIVO-RAINBOW
-USLUGA24/7.МЕСТОПОЛОЖБА:ПОГЛЕДНЕТЕ НА МАПА. ИЛИ РАСКРСНИЦА БУЛЕВАР ТУРИСТИЧКА СО ДАМЕ ГРУЕВ 106

-ВИ НУДИМЕ ВИКЕНДИЦА НА 1500 М.Н.В. во ГОРНА БЕЛИЦА, СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО,ОХРИД И СТРУГА. ОДДАЛЕЧЕНА ОД ЕЗЕРО 10 КМ АСФАЛТЕН ПАТ.ВИКЕНДИЦАТА РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, КАМИН, 2 ТОАЛЕТИ, 3 СПАЛНИ, ТЕРАСА, ДВОР СО ПОГЛЕД, СКАРА, ПАРКИНГ. ВИКЕНДИЦАТА СЕ НАОЃА НА САМИОТ ПАТ 50М ПОСЛЕ ЦРКВАТА. ТЕМПЕРАТУРАТА Е СЕКОГАШ ЗА 10 СТЕПЕНИ ПОНИСКА ОД ОХРИД. ЦЕНАТА 50 ЕВРА ЦЕЛА ВИКЕНДИЦА.
https://www.facebook.com/Apartmants?ref=hl
https://www.facebook.com/Apartmants?ref=hl