Број на оглас: 2810752
Објавен на: 17.05.2018, 00:48
1 / 6

Audi a4 allroad 3.0tdi

18.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
177 kw / 241 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema..