Број на оглас: 2810625
Објавен на: 12.07.2018, 13:25
1 / 2

LENOVO THINKPAD T520 Intel Core I5 8GB RAM 500GB HDD

220 € Цената е фиксна
Производител:
IBM/Lenovo
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


LENOVO THINKPAD T520
Intel Core I5
8GB RAM
500GB HDD
Original polnac