Број на оглас: 2810290
Објавен на: 12.06.2018, 18:00
1 / 12

Bmw f10 535diesel B-Turbo

3 €
Марка:
BMW
Модел:
535
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
220 kw / 299 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava:
BMW 535diesel B-Turbo
Godina:2012
Km:128.000 Ps:313
Kolata poseduva FULL oprema
Avtomatik 9stepen menjac
Generalen Servis
Navigacija
Senzori
DvD Radio
4Novi zimski gumi
Cena po dogovor:070236554