Број на оглас: 2809632
Објавен на: 15.10.2018, 11:10
1 / 12

GOLF 5 1.9TDI

4.700 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 1.9 TDI EURO-4 MOTOR, 5-BRZINI MENUVAC, REALNI "178 000KM"

- 10x AIRBAG
- ABS, ESP-SISTEM PROTIV PROLIZGUVANJE
- KLIMATRONIK DVOZONSKA (KOJA RABOTI)
- ORIGINALNO MP3 RADIO
- BORD KOMPJUTER
- ELEKTRIKA NA PROZORCI, RETROVIZORI (GREACI NA RETOVIZORI)
- 2 KLUCA SO DALECINSKO I ALARM

>>> GOLFOT E UVEZEN OD SLOVENIJA, OD VTOR SOPSTVENIK REDOVNO SERVISIRAN