Број на оглас: 2809378
Објавен на: 24.05.2018, 13:09
1 / 12

AUDI A4 2.0TDI 140ks FULL OPREMA

По Договор Цената е фиксна 1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-AUDI A4 2.0 TDI 140 KS
-PROI 12.2005
-FULL OPREMA
-ODLICNA SOSTOJBA
-SERVISNA KNISKA
-PO KOLATA SE FUNKCIONIRA PERFEKNTNO
-PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
-UVEZENA OD ITALIJA ---ANKONA---
- BEZ ZAMENI

- INF"""070-239-440
-----------070-239-440