Број на оглас: 2809128
Објавен на: 15.09.2018, 15:14
1 / 4

Се продаваат челични бандаши 5х100 15ки

3.999 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат челични бандаши 5х100 15ки со раткапни во одлична состојба.