Број на оглас: 2808689
Објавен на: 17.06.2018, 15:15
1 / 7

OPEL ASTRA H 1.9 TD OD

4.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra 1.9 td od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Karavan automatik plus sport paket so realna km proverka kaj sakate 2008 god ima plateno sve do reg dif homologacia