Број на оглас: 2807712
Објавен на: 22.06.2019, 08:27
1 / 8

Se izdava sprat od kuka 90m2

150 € Цената не е фиксна 200 €
Број на соби:
3
Квадратура:
90 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
10 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Boris kidrich

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava sprat od kuka kompletno namesten na vlezot na gradot do benznska pumpa shimov (okta) nad igroteka Play Bar