Број на оглас: 2807606
Објавен на: 26.05.2018, 09:53
1 / 6

VW PASSAT 2.0TDI 140hp Blue Motion

По Договор Цената не е фиксна 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


(Se prodava/menuva za kola nad 2013god so nasa doplata) Passat 2.0TDI 140HP 2010god.
Full oprema, Redovno i kompletno servisirana,kako nova!
Cena po dogovor.

Потврден огласувач
 METALPROMET (претпријатие)