Број на оглас: 2807339
Објавен на: 14.08.2018, 11:59
1 / 9

Prodavam kotel za parno BOSH 32kw...

5 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kotel za parno greenje trajno zarecki BOSH Junkers 32kw zagreva do 250 kv. Koristen 4 sezoni...