Број на оглас: 2807339
Објавен на: 18.10.2018, 09:19
1 / 10

Prodavam kotel za parno BOSH 32kw...

5 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kotel za parno greenje trajno zarecki BOSH Junkers 32kw zagreva do 250 kv. Koristen 4 sezoni...