Број на оглас: 2807036
Објавен на: 14.05.2018, 10:32
1 / 12

Машини за алуминиум и PVC

4.600 € Цената не е фиксна 4.700 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Продавам машини за производство на алуминиумска и PVC столарија во одлична состојба.