Број на оглас: 2806869
Објавен на: 06.06.2019, 21:19
1 / 5

Lamborghini

6.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Za poveke informaciji javete se 60 kogna model 603 dt vo mnogu dobra sostojba na brojo 078336429 ili na Viber Fidanco: +393288226986