Број на оглас: 2805742
Објавен на: 11.07.2018, 13:54
1 / 12

Izdavam De Luxe Apartmani vo Strog Centar-Ohrid

45 € Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Sosema novi luksuzno opremeni apartmani vo strog centar so Djakuzi,za site onie so prefinet vkus!
070456689