Број на оглас: 2805522
Објавен на: 14.09.2018, 13:50
1 / 1

Motor za Ford fiesta 1.25 zetec-s 16v

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Motor za fiesta 1.25 zetec-s-16v od96-do2001g ispraven 100% stoi na vozilo moze da se proba I vidi vo sekoe vreme