Број на оглас: 2805098
Објавен на: 06.12.2018, 16:18
1 / 2

suzuki samuraj

1 €
Марка:
Suzuki
Модел:
SJ Samurai
Година:
1985
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
75000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dzip suzuki samuraj SJ 410.
Dzipot e vo odlicna sostojba. So nego odat i rezervni delovi vo vrednost od najmalku 300 evra. Barajte na ovoj broj 071 221 685