Број на оглас: 2804339
Објавен на: 18.04.2019, 14:07
1 / 6

Se izdava studio za dneven ili skraten prestoj

500 МКД Цената е фиксна
Квадратура:
22 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava studio za dneven ili skraten prestoj, 24/7 greejne i topla voda, golema terasa,mala kujna,wifi,TV,posebno kupatilo.TEL:078-265-247,TEL:078-265-247.TEL:078/265-247