Број на оглас: 2803701
Објавен на: 26.03.2020, 20:45
1 / 12

***Семејна куќа***

82.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
133 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1980
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Абас Емин 222

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава семејна куќа на ул.Абас Емин на 700 метри од градскиот пазар, комплетно наместена, со пет соби, купатило, паркинг, гаража, и огромна дворна површина.
За подетални информации јавете се или слободно дојдете и прегледајте