Број на оглас: 2803248
Објавен на: 09.02.2019, 14:52
1 / 7

Se prodava ERSI skuter 150cc

610 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2012
Модел:
Ersi

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ersi skuter 150cc prv gazda, mn dobro socuvan, ima pominato 1650kilometri za poveke informacii tel:075341259Goran tel:075341260Daniel