Број на оглас: 2802951
Објавен на: 07.12.2018, 00:36
1 / 10

Bandazi so Gumi- Zimski

6.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Sava-Zimski gumi 175/65/14,dve sezoni vozeni, 4x100 so odlicna sarka. Extra zacuvani komplet so bandazi.
Cena: 6500 den, za informacii moze da se javite na ova brojce, 070-424-730, Borce, Prilep