Број на оглас: 2802663
Објавен на: 13.08.2018, 06:48
1 / 2

Dekla za opel astra 1.7 benzin

3.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dekla od opel astra 1.7 benzin vo ispravna sostojba