Број на оглас: 2802601
Објавен на: 21.06.2018, 22:15
1 / 6

Suzuki Grand Vitara

По Договор
Марка:
Suzuki
Модел:
Grand Vitara
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
64 kw / 87 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REGISTRIRANO Do-04-2019 Se Prodarva
Suzuki Grand Vitara 2.0D 64kw
-Napraven kompleten servis
SMENETO
-Rebrasti Zategac Vodna pumpa
-Klinasti komplet
-Ulje Filtri
-Dva novi zadni Amortizeri
--Greaci.
-Centralno