Број на оглас: 2802498
Објавен на: 19.01.2019, 09:28
1 / 1

Стаклена амбалажа

6 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Амбалажа и пакување

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат стаклени шишиња од 1 литар погодни за домашна ракија,вино и сокови.