Број на оглас: 2801800
Објавен на: 15.01.2019, 12:32
1 / 8

Lada Niva 1.7i

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Lada
Модел:
Niva
Година:
2002
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Lada Niva 1.7i registrirana do 02.2019 so atestiran plinski ured , na kolata e smeneno ulje, filter za ulje, filter za benzin, filter za vozduh, antifriz, kabli, svekjici, bombina, akumulator, plocki, gurtni, creva i kazancinja za glicerin, komplet site gumici, zadni gumi.
Motor, menuvac i reduktor vo odlicna sostojba , Kolata raboti i na benzin i na plin..