Број на оглас: 2799868
Објавен на: 31.07.2019, 11:42
1 / 8

Дарма Дома издава ПРАЗЕН стан во Кисела Вода !

200 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода кај Рампа, станот поседува 60 м2,3соби, СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН, греење на струја. балкон, нова градба. НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА. ПАРКИНГ, вселив веднаш...


цеа -200 евра

шифра 17414

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА