Број на оглас: 2799701
Објавен на: 23.04.2019, 13:12

BARAM PERSONAL

1 €
Категорија:
Храна и пијалоци, Подготвување
Пол :
Не е важно
Образование:
Основно + Професија
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


BARAM PERSONAL ZA UGOSTITELSKI OBJEKT VO NOVO LISICE NA SLEDNI POZICII GOTVAC-GOTVACKA KELNER---- KELNERKA PLATA SOLIDNA 075 239 527