Број на оглас: 2799659
Објавен на: 22.03.2020, 19:30
1 / 2

Sedista i Tapaciri za Fiat Stilo

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Ostanati se samo zadnite sedista,ne se krpeni vo odlicna sostojba se