Број на оглас: 2799525
Објавен на: 12.02.2019, 09:28
1 / 12

Golf 5 1.9 tdi

4.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
Registrirana do 06.12.2019 god napraven e kompleten servis so realna kilometraza moze da se vidi vo sekoe vreme
Moze zamena so vasa doplata