Број на оглас: 2799433
Објавен на: 27.11.2018, 13:00
1 / 3

Benq

1.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava malce koristen digitalen aparat Benq so 2gb memoriska kartica