Број на оглас: 2799374
Објавен на: 03.04.2020, 09:55
1 / 1

Raft Wurth so roba

50 € Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Бои и лакови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Metalen Wurth raft so srafovska roba na Wurth.

36x110x170cm

Povolni ceni.raft, рафт, raftovi, рафтови, stalazi, сталажи, polica, полица, polici, полици