Број на оглас: 2799363
Објавен на: 09.12.2018, 13:10
1 / 8

Renault clio 1.5 dci

2.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Br. Za kontakt 070940729/070940729
Kolata e vo super sostojba nema nikakvi problemi so mnogu mala potrosuvacka kilometri realni ! Registrirana , redovno servisirana vo ovlasten servis volkswagen strumica kade moze da se vidi i istorija na
kolata.Za poveke inf 070940729 07094072