Број на оглас: 2799155
Објавен на: 08.08.2018, 12:19
1 / 10

Се продава стан во Охрид на 5мин од центар

По Договор
Број на соби:
3
Квадратура:
56 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2005
Година на реновирање:
2013
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Христо Узунов

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продаваСе продава стан во Охрид на 5минути од центар,зградата е изградена во 2005 година населба Христо Узунов,многу добро одржуван и не многу користен (само во летна сезона,никогаш не изнајмуван), станот е под PVC дограма со заштита од провалување,станот има една дневна соба,балкон,кујна,едно купатило и една спална соба.

Греење : Струја
Квадратура : 56м2
Спрат : Приземје
Опрема : Можи наместен или не наместен (по договор)
Паркин простор приватен (едно место)

СЕ ПРОДАВА ПОРАДИ ЗАМИНУВЊЕ ВО СТРАНСТВО

ЦЕНА : ПО ДОГОВОР јавете се на бројот 075-524-097.