Број на оглас: 2799124
Објавен на: 23.10.2018, 15:00
1 / 7

PRODVAM GOLF 4

1.300 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam GOLF 4. 1.4 .16v .4 novi gumi i napraven servis.Registriran do april 2019g.Za informaci zvonete na 076806981