Број на оглас: 2798925
Објавен на: 15.11.2019, 11:29
1 / 9

Ford Fusion 1.4tdci 2005god.

2.000 €
Марка:
Ford
Модел:
Fusion
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e odlicna mnogu ekonomicna ,zacuvana servisirana
So nejze idat i plus cetiri gumi so bandasi originalni so letni gumi..
SO KLIMA koja ladi perfektno...