Број на оглас: 2798556
Објавен на: 22.09.2020, 00:59
1 / 10

* * * MAICI - S - M - L - XL - XXL * * *

120 МКД
Tип на облека:
Маички
Големина:
XXL
Боја:
Други

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


МАИЦИ на ГОЛЕМО - Extra CENI !!!

* РАСПОЛАГАМЕ СО КФАЛИТЕТНИ МАИЦИ,
ВЕЛИЧИНИТЕ СЕ ПО ЕВРПОСКИ СТАНДАРТИ

* МАИЦИТЕ СЕ ПАМУЦНИ 150 Гр, ИСТО ТАКА ПОСЕДУВАМЕ МНОГУ БОЈИ И КОЛИЧИНИ

* ПРАКАМЕ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИА

* МАИЦИТЕ СЕ МАКЕДОНСКИ ПОРИЗВОД 🇲🇰🇲🇰

* БPOJ.. - S , M , L , XL , XXL

* Tel & Viber - 072 555 587