Број на оглас: 2797724
Објавен на: 22.11.2018, 11:36
1 / 4

Се продава Машина за шиење

5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Се продава машина за шиење одлично зачувана Neckerman