Број на оглас: 2797528
Објавен на: 08.02.2019, 02:02
1 / 5

Se prodava kuka / Се продава куќа

1 €
Број на соби:
10
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
715 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Полу наместен
Година на реновирање:
2010
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
4-ti Juli br.210

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja koja se naogja vo blizina na Lamelite, izleguva na dve ulici... Za podetalni informacii javete se na:
072239363
078457242