Број на оглас: 2797047
Објавен на: 14.02.2020, 13:23
1 / 8

Се издава Стан опремен како канцеларија во Центар

250 €
Квадратура:
55 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава Стан опремен како канцеларија. Располага со една опремена чајна кујна, три соби опремени со четири бироа, гостинска просторија со две клуб маси и 8 клуб столици,два плакара за архива, еден тоалет (бања) и заден поплочен двор на користење. Греењето е сопствено, на струја. Климатизиран, со три клима уреди. Располага и со едно паркинг место. Вселив од 01.03.2019. Контакт тел. 071 269 759- Бојан

 Бонор Инженеринг дооел Скопје