Број на оглас: 2795492
Објавен на: 09.11.2018, 08:24
1 / 3

Toshiba L50 na Delovi

1 МКД
Производител:
Toshiba
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Intel Core 2 Duo
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи
Presto Elektroniks
ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Toshiba L50-B-2ck na delovi, ispravna maticna ploca i zdravi plastiki.Ekran led slim 15.6 40 pins full hd. Moze po kargo