Број на оглас: 2795086
Објавен на: 31.07.2020, 16:07
1 / 9

delovi za opel astra f i opel vektra a se prodavat samo na d

1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


delovi za opel astra f 1.8 benzin karavan i sedan 1.4 i vektra a 1.6 benzin
1.7TD OXACE MOTOR